AGENDA
Aquesta és l'agenda de Tramuntana TV, si ens vols enviar algun acte ho pots fer a: tramuntanatv@gmail.com
J U L I O L
Divendres 26 - Festa Major a Portbou (Merkado Negro i Radio Cassette Night)
Divendres 26 - Vendaval Fest amb Foresta, Lius, Killu Katalà, Möther Mine, La Fúmiga, Serial Killerz i Ryna Dj a Avinyonet de Puigventós
Divendres 26 - Festa Major a Espolla
Divendres 26 - Cel Rogent a Les Forques de Vilafant (20:00)
Divendres 26 - Poemestiu a Navata (21:00)
Divendres 26 - Cantada d'Havaneres amb Les Anxovetes i Arjau a la platja de La Perola de Roses (22:00)
Divendres 26 - Sardanes a la Rambla de Figueres (22:00)
Dissabte 27 - Festa infantil del Barri Rally Sud a la Rambla Nova de Figueres
Dissabte 27 - Festa del Barri Poble Nou de Figueres
Dissabte 27 - Festa Major a Portbou
Dissabte 27 - Festa Major a Fortià
Dissabte 27 - Festa Major a Avinyonet de Puigventós
Dissabte 27 - Festa Major a Espolla (trobada gegantera, Serial Killerz i Ryna Dj)
Dissabte 27 - Madamme Mustash al Cafè Casino de Figueres (20:30)
Dissabte 27 - Concert del Taller Internacional d'Harmònica a la plaça de l'Església de Roses (20:30)
Dissabte 27 - Somboits a Borrassà (23:00)
Dissabte 27 - Radio Stars a Sant Llorenç de la Muga (23:00)
Dissabte 27 - Sweet Chilli Band al Castell de Llers (23:30)
Diumenge 28 - Festa Major a Portbou
Diumenge 28 - Festa Major a Fortià
Diumenge 28 - Festa Major a Avinyonet de Puigventós
Diumenge 28 - Festa Major a Espolla
Diumenge 28 - David Blanch, Júlia Farrés i Elias Arrany al Claustre de Sant Domènec de Peralada (20:30)
Dilluns 29 - Passejades Microteatre a Sant Pere Pescador (des de 21:00)
Dimecres 31 - Festa per Xics al Passeig Marítim de Llançà (19:00)
Dimecres 31 - Aida Quintana a la plaça Josep Pla de Figueres (22:00)
A G O S T
Dijous 1 - Jazzejada a Vilamaniscle
Dijous 1 - Festa Major de Viladamat
Dijous 1 - Cantada d'havaneres amb Boira, Barcarola i Arjau a l'Escala (22:00)
Dijous 1 - David Bisbal al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Divendres 2 - Festa Major de Viladamat
Divendres 2 - Festa Major d'estiu de Pedret i Marzà
Divendres 2 - Antònia Font al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Divendres 2 - Ginestà al Festival Portalblau a la Mar d'en Manassa (21:00)
Dissabte 3 - Masia Sarau a Masia Serra de Cantallops (des de 19:00 hores)
Dissabte 3 - Festa Major de Viladamat
Dissabte 3 - Festa Major d'estiu de Pedret i Marzà
Dissabte 3 - Sergio Dalma al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Dissabte 3 - Mishima al Festival Portalblau a la Mar d'en Manassa (21:00)
Dissabte 3 - Meski & Combo Casino al Castell de Llers (23:30)
Diumenge 4 - Festa Major de Viladamat
Diumenge 4 - Festa Major d'estiu de Pedret i Marzà
Diumenge 4 - Oques Grasses + Maria Hein al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Diumenge 4 - Mayte Martín al Festival Portalblau a la Mar d'en Manassa (21:00)
Dilluns 5 - Passejades Microteatre a Sant Pere Pescador (des de 21:00)
Dilluns 5 - Sincronies amb el Quartet de Nina Sunyer al Teatre Museu Dalí de Figueres (22:00)
Dimarts 6 - Pep Sala i Simone Lambregts als Jardins de l'Església del Port de la Selva (22:00)
Dimarts 6 - Sincronies amb el Quartet de Nina Sunyer al Teatre Museu Dalí de Figueres (22:00)
Dimecres 7 - Radio Cassette Night al Passeig del Port de Llançà (21:00)
Dimecres 7 - Cesc Sansalvadó a la plaça Josep Pla de Figueres (22:00)
Dimecres 7 - Luz Casal al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Dimecres 7 - Sincronies amb el Quartet de Nina Sunyer al Teatre Museu Dalí de Figueres (22:00)
Dijous 8 - Festa Major a Castelló d'Empúries
Dijous 8 - Anastacia al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Dijous 8 - Sopa de Cabra al Festival Portalblau al Fòrum Romà d'Empúries (22:00)
Divendres 9 - Festa Major a Castelló d'Empúries
Divendres 9 - Festa Major de Roses (pregó, nit d'estels, Orquestra Montgrins...)
Divendres 9 - God Save The Queen al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Divendres 9 - Figa Flawas i Mama Dousha al Festival Portalblau al Fòrum Romà d'Empúries (22:00)
Divendres 9 - Radio Cassette Night al Village del Festival Sons del Món a Roses (24:00)
Dissabte 10 - Festa Major a Castelló d'Empúries
Dissabte 10 - Festa Major de Roses (animació infantil, tardeo musical i sardanes)
Dissabte 10 - Joan Dausà + Anaïs Vila al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Dissabte 10 - Andrea Motis al Festival Portalblau al Fòrum Romà d'Empúries (22:00)
Dissabte 10 - Northern Cellos a Sant Llorenç de la Muga
Dissabte 10 - Bananna Beach al Castell de Llers (23:30)
Diumenge 11 - Festa Major a Castelló d'Empúries
Diumenge 11 - Festa Major de Roses (travessia de natació, havaneres...)
Diumenge 11 - The Tyets + Ariox al Festival Sons del Món a Roses (22:00)
Diumenge 11 - Guillem Gisbert al Festival Portalblau al Fòrum Romà d'Empúries (22:00)
Dilluns 12 - Passejades Microteatre a Sant Pere Pescador (des de 21:00)
Dimarts 13 - Nits de Circ a la Ciutadella de Roses (21:30)
Dimarts 13 - 31 FAM i Dj Lia Jensen a les Barraques de Roses (23:00)
Dimecres 14 - Dj Grau al Passeig del Port de Llançà (21:00)
Dimecres 14 - Nits de Circ a la Ciutadella de Roses (21:30)
Dimecres 14 - Els Catarres, Les Que Faltaband i Dj GSensation a les Barraques de Roses (23:00)
Dijous 15 - Festa Major a Roses
Dijous 15 - Manu Guix a Can Marly de Llançà (20:30)
Dijous 15 - Nits de Circ a la Ciutadella de Roses (21:30)
Dijous 15 - The Covers Band i Serial Killerz a les barraques de Roses (23:00)
Divendres 16 - Elena Gadel a Can Marly de Llançà (20:30)
Divendres 16 - Nits de Circ a la Ciutadella de Roses (21:30)
Divendres 16 - Els 40 en Tour a les Barraques de Roses (23:00)
Dissabte 17 - Pamtomatada a Peralada
Dissabte 17 - A Contra Blues a Can Marly de Llançà (20:30)
Dissabte 17 - Nits de Circ a la Ciutadella de Roses (21:30)
Dissabte 17 - Les Testarudes i Pelukass a les Barraques de Roses (23:00)
Diumenge 18 - Nits de Circ a la Ciutadella de Roses (21:30)
Dilluns 19 - Passejades Microteatre a Sant Pere Pescador (des de 21:00)
Dimecres 21 - Bad Cocktail al Parking dels Bombers de Llançà (21:30)
Diumenge 25 - Aplec de la Sardana a Peralada
Dimecres 28 - Versus Grup al Parking de la platja de Grifeu de Llançà (21:30)
Dijous 29 - Festival Acústica a Figueres (Semifinal Sona 9, Eloi Durán, Julieta, La Fúmiga, Aldo & Lia)
Divendres 30 - Festival Acústica a Figueres (Dámaris Gelabert, Ataraxia, Figueres Urbana, Sandra Monfort,Gertrudis, La Ludwig Band, Chanel, Els Amics de les Arts, Figa Flawas, Mama Dousha, Maken Row Live i Ruben Rider)
Divendres 30 - Tortell Poltrona i el Petit Circ Cric a El Port de la Selva
Dissabte 31 - Trobada de Vela Llatina a Cadaqués
Dissabte 31 - Ambauka, Aitor Palazuelo, Vittara, Maria Jaume, Guillem Gisbert, Ginestà, Mushkaa, Vicco, The Tyets, Zerak, Cosmik Dj
Dissabte 31 - Tortell Poltrona i el Petit Circ Cric a El Port de la Selva
S E T E M B R E
Diumenge 1 - Festival Acústica a Figueres (La Clika i Orquestra Di-Versiones)
Diumenge 1 - Tortell Poltrona i el Petit Circ Cric a El Port de la Selva
VÍDEO NOTÍCIES DE FIGUERES I L'ALT EMPORDÀ
Francesc Baltasar lliura nous habitatges amb protecció oficial de lloguer a Figueres
2010-07-04 10:25El Festival de Peralada canvia la ubicació de l'escenari principal
2010-07-03 14:22Figueres aprova una moció de suport a la manifestació del 10 de juliol
2010-07-02 22:36Jimmy Carter visita el Teatre Museu Dalí de Figueres
2010-07-02 18:21Presentació d'Arnau Sala, nou entrenador de la UE Figueres
2010-06-30 23:25